Bronzový

Co budete dělat v důchodu?

Vaše činnosti v době radosti

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

cvičit, běhat, lenošit. A tak pořád dokola. A pak se věnovat zahrádce, sobě, internetu, druhým lidem.

Další odpovědi:

Bronzový

Já do důchodu nepůjdu, budu vydělávat migrantům na dávky.

Zlatý

To zatím neřeším, protože netuším, jestli se ho vůbec dožiju (čeká mě nejdříve za 30 let a do té doby to určitě ještě odsunou). Ale pokud to zdraví a finance dovolí, rád bych zejména cestoval a hodně četl. Knih je mraky a život na to příliš krátký.

Zlatý

Totéž co nyní. Pracovat, pěstovat květiny, chodit každý den do lesa, sportovat, užívat si pokecy se známými, chodit do divadla, na výstavy, číst, luštit křížovky ... atd. Prostě si užívat života a hlavně být v pohodě a životem se "prosmát"! :-))

Zlatý

Pokud se dožiju důchodového věku,pravděpodobně budu od rána vybírat popelnice a odpoledne se budu v parku vyhřívat na sluníčku.Počítám s tím,že se celý penzijní systém zhroutí.

Stříbrný

Děti?
Třeba se mi to do té doby nepodaří, tak to budu muset dělat v důchodu:DDD
(už dnes často čtu, že 67 letá měla dítě) :DDD

Prostě jak mám vědět co budu dělat v důchodu, když ještě ani nevím, co budu dělat z povolání, že:DDD

Pokročilý

spát, sportovat, vařit a péct, opravovat starý nábytek, zkrášlovat zahradu, pěstovat zeleninu, šít šaty, učit se jazyky, cestovat... a chodit si přivydělávat, abych na to všechno měla

Zlatý

Až ustane pracovní ruch, tak se budu toulat po lesích.A pokud to bude možné, tak se budu živit lovem a sběrem.

Zlatý

Až budeš v důchodu tak budeš šťastný , že ráno vstaneš. Nepochopíš dokud nezažiješ.

Vezmu pod jazyk nitroglycerín,popadnu francouzské berle a hurá do práce

Diskuze k otázce

Pokročilý

agentpv

nemám tu tlačítko ODPOVĚDĚT tak to píšu do diskuze:
Já pro jistotu odešel do invalidního důchodu někdy ve 40 letech - abych si ho užil. Koupil jsem si detektor kovů a začal hledat poklady, díky tomu jsem se dostal na zajímavé archeologické brigády. Taky jsem hodně pařil a pak spával do oběda.
No a pak jsem místo pokladu ze zlata našel poklad z masa a kostí. Dnes máme malé dítě a já zase chodím do práce a nemá na nic čas. Ale těším se na důchod.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.