Avatar uživatele
bolak

Jak reagujete na nevyžádaný telefonáty, výhodné nabídky čehosi, různé výzkumy atd..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zvednu, pošlu jí do pr* a položím

Pokud mi zavolá žena,zeptám se ji,jestli se chce pomilovat… bum a ozve se tu tu tu tu a pokud muž, oznámím mu,že nechci být otravován…tu tu tu tu

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Něco jinýho

Doplňuji:
Pokud vidím na displeji mobilního telefonu neznámé číslo, tak ho ani nezvednu a nebo rovnou zmáčnu červené tlačítko s přeškrtnutým sluchátkem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Něco jinýho

Řeknu, že si nepřeji být obtěžována .....a vypnu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Něco jinýho

Nic takového nemusím řešit, profil mám nastaven tak, aby mně podobné věci nechodily (Vodafone). 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Rád si popovídám

Jak kdy.....někdy alespoň vyslechnu o co jim jde a nedávno mě i slečna potěšila, když se rozplývala nad barvami, které mám na webu, jak se jí moc líbí, že jsou její oblíbené a nosí i takové oblečení. S mužem mluvím déle než se ženou.

ad barbakan: proč nedáš stejnou nabídku i muži? Máš snad obavu, aby neprojevil zájem? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Něco jinýho

Když jsem nesehnala jinou práci, dělala jsem v call centrech a neměla jsem to štěstí jako zde marek.29 a ta práce byly pro mě těžce vydřené peníze, protože pracovní podmínky byly velmi stresující a člověk si nemohl doslova ani minutu odpočinout, každá minuta nicnedělání nám padala do neplacených přestávek a tak jsem musela volat a volat a mluvit a mluvit. Když teď vidím na displeji neznámé volající číslo, většinou to nevezmu, protože na dělání dotazníku nemám náladu ani čas, ale někdy to vezmu a odpovídám nebo hovor přehodím na jinou vyhovující mi hodinu, protože ze svých zkušeností vím, že ta práce není žádná slast.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Zvednu, omluvím se a položím

Doplňuji:
Pokud mi někdo začne nabízet „výhodné telefonní tarify“, hned jak se dostanu ke slovu, prohlásim „Kredit si dobíjím 200 Kč ročně.“. Tím otravu spolehlivě uzemním a hovor sám od sebe ukončí.

Upravil/a: RedC22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marek.29

Zvednu, pošlu jí do pr* a položím

Doplňuji:
dělal sem v call centru na pasivním telefonování a tydle lidi posílám na ono místo už z principu 🙂 vím jak jednoduše sou to vydělaný peníze a tak jim to aspoň znepříjemňuju.. mimoto mě to nesmírně obtěžuje

Upravil/a: marek.29

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Zvednu, pošlu jí do pr* a položím

Doplňuji:
pokud zavolá a otravuje tak když řekne dobrý den tak odpovím nashledanou a položím.Nevyžádanou poštu nečtu a rovnou mažu.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Něco jinýho

Kdopak nám to tady opět podvádí a nejméně po čvrté vkládá totéž téma v bleděmodrém co se ptali jiní už před ním?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-branit-obtezujicim-telefonatum
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-reagujete-kdyz-vam-vola-operator-s-nejakou-nabidkou-tarif-net

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-odmitate-nevyzadane-telefonni-hovory-pojistoven-bank-a-jinych-spolecnosti-ktere-nabizi-o-co-nestojite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Falben,no dovol,copak jsem gay ? 😁

před 4329 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek