bolak

Jak reagujete na nevyžádaný telefonáty, výhodné nabídky čehosi, různé výzkumy atd..

Nejlepší odpověď
anonym

Zvednu, pošlu jí do pr* a položím

Pokud mi zavolá žena,zeptám se ji,jestli se chce pomilovat… bum a ozve se tu tu tu tu a pokud muž, oznámím mu,že nechci být otravován…tu tu tu tu

Další odpovědi
anonym

Něco jinýho

Doplňuji:
Pokud vidím na displeji mobilního telefonu neznámé číslo, tak ho ani nezvednu a nebo rovnou zmáčnu červené tlačítko s přeškrtnutým sluchátkem.

hanulka11

Něco jinýho

Řeknu, že si nepřeji být obtěžována .....a vypnu

www

Něco jinýho

Nic takového nemusím řešit, profil mám nastaven tak, aby mně podobné věci nechodily (Vodafone). 😁

fablen

Rád si popovídám

Jak kdy.....někdy alespoň vyslechnu o co jim jde a nedávno mě i slečna potěšila, když se rozplývala nad barvami, které mám na webu, jak se jí moc líbí, že jsou její oblíbené a nosí i takové oblečení. S mužem mluvím déle než se ženou.

ad barbakan: proč nedáš stejnou nabídku i muži? Máš snad obavu, aby neprojevil zájem? 🙂

pusinka50

Něco jinýho

Když jsem nesehnala jinou práci, dělala jsem v call centrech a neměla jsem to štěstí jako zde marek.29 a ta práce byly pro mě těžce vydřené peníze, protože pracovní podmínky byly velmi stresující a člověk si nemohl doslova ani minutu odpočinout, každá minuta nicnedělání nám padala do neplacených přestávek a tak jsem musela volat a volat a mluvit a mluvit. Když teď vidím na displeji neznámé volající číslo, většinou to nevezmu, protože na dělání dotazníku nemám náladu ani čas, ale někdy to vezmu a odpovídám nebo hovor přehodím na jinou vyhovující mi hodinu, protože ze svých zkušeností vím, že ta práce není žádná slast.

RedC22

Zvednu, omluvím se a položím

Doplňuji:
Pokud mi někdo začne nabízet „výhodné telefonní tarify“, hned jak se dostanu ke slovu, prohlásim „Kredit si dobíjím 200 Kč ročně.“. Tím otravu spolehlivě uzemním a hovor sám od sebe ukončí.

marek.29

Zvednu, pošlu jí do pr* a položím

Doplňuji:
dělal sem v call centru na pasivním telefonování a tydle lidi posílám na ono místo už z principu 🙂 vím jak jednoduše sou to vydělaný peníze a tak jim to aspoň znepříjemňuju.. mimoto mě to nesmírně obtěžuje

honza19hk

Zvednu, pošlu jí do pr* a položím

Doplňuji:
pokud zavolá a otravuje tak když řekne dobrý den tak odpovím nashledanou a položím.Nevyžádanou poštu nečtu a rovnou mažu.

anonym

Něco jinýho

Kdopak nám to tady opět podvádí a nejméně po čvrté vkládá totéž téma v bleděmodrém co se ptali jiní už před ním?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-branit-obtezujicim-telefonatum
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-reagujete-kdyz-vam-vola-operator-s-nejakou-nabidkou-tarif-net

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-odmitate-nevyzadane-telefonni-hovory-pojistoven-bank-a-jinych-spolecnosti-ktere-nabizi-o-co-nestojite

anonym

Falben,no dovol,copak jsem gay ? 😁