pometlo

jak prosím napsat žádost na soud aby mi zaslal kopie všech mých žalob a usnesení? Děkuji

jak prosím napsat žádost na soud aby mi zaslal kopie všech mých žalob a usnesení? byla jsem u příslušného soudu a tam mi řekli že si mám zaslat žádost písemně nevím ale jak to správně napsat mám exekuci a potřebuji usnesení děkuji všem za radu

Odpovědi
anonym

Oficiálním dopisem požádejte o ofocení dokladů, o které Vám konkrétně jde. Nezapomeňte ve své žádosti uvést číslo jednací. Soud za to bude zřejmě chtít poplatek.