alexandra

Jak přilepit ochranné sklo na fotoaparát?

Koupila jsem si ochranné sklo na display fotoaparátu a nevím,jak ho přilepit.Není u něj český návod.Je tam sklo a nějaká folie.Ale co mám dát jako první vůbec netuším.A pokud tu folii sloupnu,tak bude lepit asi jenom z jedné strany,tak jak mi tam bude držet to sklo? Poraďte prosím.Děkuji
http://www.me­gapixel.cz/jjc-glass-protector-gsp-rx100m3?utm_sou­rce=facebook-remarketing&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=sli­der-nf-view

Odpovědi
anonym

Mělo by být adhezivní – nikoliv polepené. Tedy mělo by stačit přiložit. Viz:

www.youtube.com/wat­ch?v=Nnx53SKg5vk

Emefej

Nic nelep, bude to držet „samo“.