beruskaa

Jak přiblyžně roustou ryche vlasy?

Jdu 23.10 2014 ke kadeřnici na mytí a stříhání vlasů do podkovy. Bohužel před pár měsíci jsem špatně experimentovala tak že mám přiblyžně 5 cm ve předu tlustý pramínek o delce malynko pod uši. Ostatní vlasy mám pod bradu a v zadu o něco v zadu více. Bojím se že účes naruší kratší pramínek vlasů. Ofina je přibližně ve stejně rovině jako konec nosu.

Ke kadeřnici jdu ani ne za měsíc, tak jsem se chtěla zeptat jak rychle rostou normální jemné vlasy. Popřípadě jak urychlit jejich růst. Dnes jsem si koupila šampony, balzámi, séra, kúry a masky, které jsou odlehčené od silikonů a parabenů a řekla jsem si že tech 23 dní musím vydržet bez tepelné úpravy.

Nejlepší odpověď
Pralinka4

Rychlost růstu vlasů je přibližně 1,25 cm za měsíc. Za rok kolem 15 cm.
Doplňuji:
Pokud máš jemné vlasy,tak myslím,že ten střih do podkovy bude pro tebe vhodný,ale záleží taky na kadeřnici 🙂 Jak jsem byla malá (asi nějak 9,10 let) tak jsem tu podkovu měla,protože mé vlasy byly jemné. Myslím,že tou podkovou ty vlasy zhoustnou a přiberou na objemu (né každý to tak má).

Další odpovědi
flodur

Já si myslím že místo peněz za kadeřnici by jsi si měla koupit novou klávesnici kde bude měkké ,,i ,, to je hrůza hrůz,to se hned tak nevidí ))))

atena11

PřiblYžně nebo PřiblIžně? Myslím si že podle tvých otázek jsi už na 2. stupni, takže než se začneš starat o krásu, zkus nejprve pravopis! ;)

Ale teď už k otázce. Jak tu již bylo řečeno vlasy za měsíc vyrostou cca 1,25 cm
Jinak s tím kratším pramínkem by mohl být problém, ale neboj, kadeřnice si poradí ;)