Jak přesvědčit rodiče, aby mi dovolili spát u kamarádky?

Kamarádčini rodiče jedou o prázdninách pryč, a ona mě a ještě jedné holce nabídla, že bychom u ní ten týden mohly spát (je jí 16 a mě 14). Když jsem to říkala mamce, řekla: "A to sis jako myslela, že ti to dovolíme??" Myslím, že je to kvůli tomu, že rodiče té kamarádky jsou takoví divní a vůbec se o ni nestarají, takže se jich logicky neptala, jestli tam můžeme spát...
Nevím, jestli mám s matkou "vyjednávat," nebo jí spíš zalhat, abych tam mohla. (třeba říct, že budeme spát u někoho jinýho). Jak ji mám přesvědčit? Strašně moc bych u té kamarádky chtěla spát, prosím, poraďte mi... :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Rozhodně mamince nelži!

Jak tebe někdo přesvědčí,
abys udělala něco, co udělat nechceš?

Stejné to bude i s maminkou.
Doplňuji:
Možná, že bys kamarádku mohla pozvat k vám,
aby ji maminka lépe poznala.
Pak bys to mohla mít snazší.

Další odpovědi:

Pokročilý

Zkus se začít chovat zodpovědně, nejspíš ti moc nevěří, že bys tam neudělala nějakou kravinu, i když vzhledem k tvému věku tě nepustí ani tak, a za žádnou cenu nelži svým rodičům. Tím by ses ke kamarádce už vůbec nedostala.

Zlatý

Píšeš, že rodiče té kamarádky jsou takoví divní a vůbec se o ni nestarají. Pak se ovšem nelze divit, že se to Tvé mamince nelíbí. Samozřejmě je za Tebe odpovědná ( máš 14 let ), má Tě ráda a musí Tě chránit. Myslí to s Tebou dobře. Věř jí. :-)))

Bronzový

Až budeš mít vlastní děti, necháš je spát v bytě lidí, kteří jsou podezřelí a o své dítě se nestarají? Nenecháš, že? Budeš o ně mít strach. Asi by Tě bolelo, kdyby Ti lhaly. Tak mámě nedělej těžkou hlavu. A navíc, spát v cizím bytě bez povolení jeho majitelů ...?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.