Jak poznat menstruaci?

Ahoj, zajímalo by mě, na základě jakých znaků bych mohl poznat, že určitá žena zrovna prochází menstruací?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A myslíš, že to je vidět? Že to má napsaný na čele?
Já myslím, že to poznat nejde.

Další odpovědi:

Zlatý

jde to - bude extrémně nedůtklivá a protivná (změny nálady k horšímu jsou holt průvodním jevem), docela jiná, než ji znáš... u neznámých to tím pádem asi neodhadneš

Zlatý

poznáš to třeba pokud ti řekne že momentálně spolu mít sex nemůžete, že by hrozně rada ale ted to nejde pak se jí skus zeptat jestli má své dny (menstruační)myslím si že na takovouto otázku ti určitě odpoví

Bronzový

Mě kdysi na základce kluci o jedný holce řekli, že je cítit, že má určitě krámy...Koukala jsem na ně jak blázen....Pak jsem se jí nenápadně zeptala, jestli zrovna nemenstruuje. Řekla mi, že ano!!!
Takže já jsem se od tý doby sprchovala snad 100x denně, aby to nikdo nepoznal....Dneska to neřeším, páč mám Mirenu, tudíž nemenstruuju :-)

Stříbrný

Běžně se to poznat nedá. Některým ženám bývá špatně, mají návaly nebo se jim motá hlava, mohou být podrážděné a přecitlivělé,což ale může být i z jiných důvodů. Na většině žen to opravdu nepoznáte.

Pokročilý

mno jde to, že ta dívka bude odtažitá, líbání (třeba) ji vadit nebude, ale nic víc ti nedovolí :) nebo ti řekne že ted zrovna nemůže

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.