Jan Kuchař

Jak použít uzenou máslovou rybu?

Koupil jsem si uzenou máslovou rybu a nevím si rady, do jakého jídla ji zakomponovat, abych ji nejedl samotnou. Nevěděli byste?

Nejlepší odpověď
Malvína

To je dobrý, kupovat si něco, o čem nemáš ponětí. A kór s tvým příjmením se mi tomu nechce věřit! 🙂 Uzená rybička je lahůdka i samotná, ale co takhle pomazánku na kanapky? Nasekaná rybka, tvaroh, zakysaná smetana, kopr, sůl, pár kapek citronu… Šlo by? 🙂

Další odpovědi
Hufnágl

I když mám ryby rád, takovou bych nekupoval, ale pokud ji chceš nějak upravit, dal bych ti tento recept: Rybě odstranit kosti, vložíš ji do mixéru kde přidáš kousek másla , tavený sýr, mírně posolíš, popepříš a umixuješ na pastu.