Hanny10

Jak ovladat cervenani v obliceji?:)

Zna to snad kazdy, kdyz vam nekdo rekne neco budto lichotiveho nebo osobniho, tak se clovek zacne cervenat. Da se to nejak ovladat?

Nejlepší odpověď
Drap

Osobním trénováním. Neni až tak uplně snadné, ovládat emoce. Osobně bych to nedělal, je to přece hezké

Další odpovědi
briketka10

to já se červenala a né jen ohledně toho co píšeš, ale protože jsem se styděla, že na mě třeba jen lidi divně koukali / já si myslela divně / víš, ale to mi bylo 15, nedalo se to ovládnout hned jsem byla rudá od hlavy až k patě a dnes nic..
zvládla jsem to tím, že jsem se buď zasmála, chodila s hlavou skloněnou, záda shrbený – mamka mi říkala „narovnej se budeš je mít křivý“ no a měla pravdu, mám je křivý a hódně :D

venkovan

Zkušenosti a věk.
Na pochvaly si časem zvykneš, na vyznání lásky taky a to ostatní nestojí za červeň.

manon

Uvolnit se. Chce to zkušenosti, naučíš se komplimenty přijímat pozitivně a s úsměvem místo červenání a negativní osobní poznámky s nadhledem – když koukneš na toho, kdo je pronáší, asi by se taky našlo něco negativního – a když to neřekneš, získáš vnitřní převahu :)

hanny 2

Život tě naučí ovládat emoce a hlavně rozlišovat,proč ti zrovna dotyčný lichotí!Zda to není náhodou proto,že po tobě bude asi něco chtít! Nemyslím zrovna sex,myslím cokoliv,co bude k jeho prospěchu!