Jak ovladat cervenani v obliceji?:)

Zna to snad kazdy, kdyz vam nekdo rekne neco budto lichotiveho nebo osobniho, tak se clovek zacne cervenat. Da se to nejak ovladat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Osobním trénováním. Neni až tak uplně snadné, ovládat emoce. Osobně bych to nedělal, je to přece hezké

Další odpovědi:

Zlatý

to já se červenala a né jen ohledně toho co píšeš, ale protože jsem se styděla, že na mě třeba jen lidi divně koukali / já si myslela divně / víš, ale to mi bylo 15, nedalo se to ovládnout hned jsem byla rudá od hlavy až k patě a dnes nic..
zvládla jsem to tím, že jsem se buď zasmála, chodila s hlavou skloněnou, záda shrbený - mamka mi říkala "narovnej se budeš je mít křivý" no a měla pravdu, mám je křivý a hódně :D

Zlatý

Zkušenosti a věk.
Na pochvaly si časem zvykneš, na vyznání lásky taky a to ostatní nestojí za červeň.

Stříbrný

Uvolnit se. Chce to zkušenosti, naučíš se komplimenty přijímat pozitivně a s úsměvem místo červenání a negativní osobní poznámky s nadhledem - když koukneš na toho, kdo je pronáší, asi by se taky našlo něco negativního - a když to neřekneš, získáš vnitřní převahu :)

Zlatý

Život tě naučí ovládat emoce a hlavně rozlišovat,proč ti zrovna dotyčný lichotí!Zda to není náhodou proto,že po tobě bude asi něco chtít! Nemyslím zrovna sex,myslím cokoliv,co bude k jeho prospěchu!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.