Angi-Shy

Jak opravit psaní @ v Microsoft Word?

Bez ohledu na to, který font nastavím, ctrl+alt+v nikdy zavináč nevytvoří, evytvoří ani mezeru, čárka dál bliká jako kdybych nezkoušela napsat. Přitom ostatní ctrl+alt povely fungují jak mají.
Zkoušela jsem několik způsobů, jak to opravit, převážně z tohoto fora: https://commu­nity.spicewor­ks.com/topic/2108879-a-user-cannot-type-symbol-in-word-2016

ale nic nefunguje. Neví někdo co ještě vyzkoušet?

Nejlepší odpověď
quentos

Mně funguje:
PRAVÝ Alt+V
LEVÝ Alt+64

Další odpovědi
Dochy

Bacha, tohle se mění podle zvolené varianty klávesnice.
Osobně přepínám na US a používám zavináč na dvojce. Pokud mermomocí chceš mít jen českou, pak musíš zvolit tu správnou

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.