Heřman

Existuje nějaký textový program (OpenOfice Write) který opravuje chyby v textu.

Doplňuji:
Nemyslím OpenOfiice ale nějaký jiný textový program který dokáže opravovat chyby v textu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nevím o textovém editoru, který by chyby OPRAVOVAL.
Většina editorů (když ne z dílny Microsoftu, tak třeba PSPad) na chyby pouze upozorňuje.

Další odpovědi
rynek878

OpenOffice.org je bezplatná alternativa MS Office a obsahuje tedy i podobné součásti. OpenOffice.org je balík kancelářských aplikací pro psaní textových dokumentů, výpočty s tabulkami, tvorbu prezentací

Textový procesor Writer – plní úlohu textového procesoru (odpovídá programu Word z MS Office). Můžete ho použít pro vytvoření jednoduchého textu až po text doplněný grafikou, obrázky. Samozřejmostí je kontrola překlepů v mnoha jazycích, vkládání tabulek aj.

link je zde:

http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/

Zdroj: OpenOffice.org je bezplatná alternativa MS Office a obsahuje tedy i podobné součásti. OpenOffice.org je balík kancelářských aplikací pro psaní textových dokumentů, výpočty s tabulkami, tvorbu prezentací

kurec

když si založiš na emailu učet tak daš napsat spravu a napišeš co chceš a daš doplnit hačky a čarky nebo kontrola překlepu ------ akorat je to blbe že všechny chyby v textu to neopravy