jak opravit plastový zip

Mám super kabelku, ale má zip s umělé hmoty a rozjíždí se mi

Nejlepší odpověď
kadely

Poradím, posloužím. Než začneš uvažovat o výměně, vyzkoušej následující, mnohokrát vyzkoušený návod: uchop do pravé ruky kleště (třeba ploché, nebo kombinačky) do levé zip a zmáčkni kleštěmi užší stranu zdrhovadla.To je ta, odkud leze zip zavřený. Potom zdrhovadlo za použití mírného násilí stáhni až do paty zipu. O.K?

Další odpovědi
elinkabublinka

Šikovná švadlena,Vám zip vymění za kvalitnější.Já měním zipy i u batohů.Šťastné pořízení.

katýsek

prostě vypárej ten plastový zip a kup se normální v galanterii

Zdroj: mozek