Rainy

Jak odstranit fotky zálohované v mobilu?

Měla jsem mobil a tam jsem měla několik fotek a pak se mi mobil rozbil a když jsem dostala nový, tak jsem zjistila že mi Google (Picasa) zálohoval ty fotky ze starého mobilu. Byla jsme ráda, ale pak jsem nějaké zbytečné fotky chtěla odstranit, ale tahle možnost tam nebyla. Šla jsem na PC a fotky z Picasi, které se mi zálohovali odstranila, jenže z mobilu nezmizeli a jsou tam pořád! Hrozně mě to štve, nevíte někdo co s tím? Děkuju!
Popř. piště mi do zpráv.
Doplňuji:
Tu Picasu v mobilu (v účtu Google) nemůžu najít..

Odpovědi
Rabi7

Přihlasit se na Google učet, najit si Picasa a tam fotky odstranit nebo zakazat zálohování/Zo­brazeni