Danii

Jak smazat tři Google účty?

Potřebovala bych smazat tři google účty. Jenže nevím jak. Respektivě – vím kde, a jak, ale i když je smažu, tak mi pořád existuje účet na google play. Nevím proč, lae prostě mi nejde smazat. Nějak moc se vtomhle neorientuju, takže.. v podstatě každý účet google má svojí ‚emailovou pod adresu‘.. takže mám nejdřív vymazat ten google email? Pak mi to píše, že je potřeba heslo pro obnovení toho účtu na google play (nebo něco takováho).. jinže já ho nechci obnovit, ale smazat.. už jsem fakt beznadějná. Doufám, že mi někdo odpoví, popřípadě děkuju.

EDIT: Nevím proč, ale nejde mi odpovídat.. odhlásit se mi nejde. Nikde tam prostě ‚tlačítko‘ odhlásit se není. Jo a ještě – na mobilu se mi ty účty třeba zobrazují, ale na pc ne.. nevíte čím to je?

Odpovědi
Kulpix

Stačí se odhlásit.