Jamajka

Jak zobrazit veškeré fotografie v mobilu?

Je nějaké „místo“ v mém telefonu, kde mohu najít všechny fotografie včetně těch, které jsem již dříve smazala? Předem děkuji za odpovědi.
Můj telefon je značky LG (L90).

Odpovědi
isteron

Ktorý telefón ? Na Sony Ericsson mám zložku Média, symbol noty a film. políčka, tam sa mi to automaticky ukladá. Ale ja zvyknem snímky skopírovať do pc, upraviť a potom si ich sám ukladám na externý disk alebo flash disk. Ale zmazané tam už nenájdeš.

ReHu

Asi je to to místo, které sis nastavila jako úložiště. Nebo je nastaveno od výrobce.
A u každého telefonu to je jinak.