dgfdgf

Jak odmítnout někoho, koho nechci, aby ho to neranilo?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně, slušně a jednoznačně…
😉
Jakékoli ´zaobalování´ problém jen zhorší…

Další odpovědi
klumprt

Co takhle nějak se mu zhnusit?

lexx

říct přímo: najdi si, děvčico jiného galána

ptáč

Prostě napiš do popisu otázky, že si nepřeješ, abys měl otisky palců od zraněného. Přitom potřeš otázku vrstvou jedu na dotek.
Klumprte, myslíš vykládat při jídle o prospěšnosti pojídání šušňů?
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/28684-pojidani-holubu-z-nosu-pry-prospiva-zdravi.html

ivzez

Slušně, pravdivě a jednoznačně.
Nedávat žádnou naději
(= nenabízet, že „můžete zůstat kamarády“)

LeVovič

Souhlasím s těmi názory, které zde jsou – řekni to přímo :)
Pokud tě má ten človíček opravdu hodně rád a není pitomec, pak ho to raní vždy, ale to se nedá nic dělat, život už je takový :)
Každá bolest přebolí (y) :)

Filip N

Hlavně né metoda že „můžeme zůstat kamarády“, protože každej ví že kamarádi už nebudete.

Proto se snažím nemíchat vztahy s přátelstvím.