lukas.zmizik

jak objednat zboží přes USA eshop, když do evropy doručují pouze do británíe? nakupujete někdo na amazon.com?

Odpovědi
mosoj

To jsi slyšel kde ? Objednej a přijde ti to až domů. Problém je placení. Většinou se to realizuje přes PayPal.

barnajka

http://www.cze­bay.cz/doprava-zasilek-ze-zahranici
http://czeche­bay.cz/nase_sluz­by_ebay.php

…a určitě spousta dalších podobných by se našla.
Jsou to naše firmy, který se zabývají právě zprostředkováváním nákupů ze zahraničních e-shopů (nejen Ebay). Většinou je to tak, že někde v USA mají svoje skladovací prostory; tam si nechají tebou objednaný zboží americkým prodejcem zaslat…no a až se jim tam toho na poslání do ČR nahromadí víc, hromadně se to odesílá sem k nám, na českou ‚centrálu‘, odkud se jednotlivý balíky (zboží) přeposílají konkrétním koncovým zákazníkům (tobě, mně, Fandovi Vopršálkovi atd..)
Ty máš fajn, že jenom zaplatíš..a o nic víc se starat nemusíš (případný CLO a všechny tyhlety úřední náležitosti za tebe vyřizuje firma. Jsou za to teda nějaký poplatky, takže objednávat z USA knížku v přepočtu za 100Kč se ti asi moc nevyplatí..ale jináč ty poplatky přemrštěný nejsou (aspoň myslím)
Doplňuji:
Jó,.. a že přeju všechno nej k dnešnímu svátku ;)

anonym

Je to normální, jako kdyby jsi si obědnal věc od tuzemských obchodů.
Bohužel budeš muset zaplatit nejspš clo z Ameriky a budeš si to muset vyzvednout nebo dát plnou moc české poště aby ti to doručili.

iveta tokaro

Dobry den prosim jak mam objednat s kanady zbozi chtela jsem stribrne troitivy zavesi na okno … jsou krasne jenze to neumim prosim o radu dekuji