pitomlak

Objednávka z amazon.de

Když si objednám zboží z amazonu.de a potvrdím platbu, ale toto zboží naskladní až 27 l listopadu, tak se mi platba odečte až potom?
Doplňuji:
Problémem ale je, že jsem tam měl dvě objednávky, za tu druhou, v které měli vše na skladě se z účtu peníze odečetly. Limit tam mám také ok.

Takže si myslím, jestli se peníze neodečtou, až oni zboží naskladní, ale já s tím nemám zkušenosti, přes amazon nakupuji prvně.

Odpovědi
anonym

Platba se ti z účtu odečte´ihned´ – s naskladněním zboží u dodavatele to nemá nic společného.