milablond

Jak nejsetrneji a nejlevneji odstranit drobnou pigmentaci na obliceji a dekoltu?

Mate zkusenosti s konkretnim pripravkem/zakrokem (laser, chem. peeling…)?

Nejlepší odpověď
anonym

…"nejsetrneji a nejlevneji "…???
Vykašli se na pihy – vypalování laserem i chemický peeling (odleptání části kůže) nevratně poškozují pokožku.
Jsi-li ´dostatečně´mladá, nebude to v ´první´ chvíli patrné – ale pokud nesbalíš vysněného prince tak do pěti let, ´vrátí´ se ti následky násobně*).
___
*) nevyhladitelné vrásky, citlivost kůže – hele, koukni se na webu (nebo osobně, znáš-li nějakého popáleninového chirurga), jak kůže vypadá – po léčbě…!
___
Važ si toho, jak vypadáš – a usmívej se…
😉

Další odpovědi
Pájo

Připusťte, že to patří k Vaší přirozené kráse a udělejte z toho Vaši přednost. Vše se odehrává v hlavě, nic to nestojí. Přijměte se taková, jaká jste. Nechtějte být jako každá druhá… ;) Mějte se hezky, mějte se ráda.

Questman

Kamarádka byla před nějakou dobou na laserovém zákroku a s výsledkem je spokojená :)
Je ale pravda, že u určitého procenta pacientů můžou být nějaké vedlejší následky, no ale u čeho ne, co? :P
Sám mám docela silné akné už kolik let a mít na to chechtáky, tak s podobným zákrokem neváhám ani minutu.