potvoranate

jak nejlépe využít starou PC sestavu?

jak už to tak bývá někdy nastane čas upgradovat pc sestavu a jelikož se v pc moc nevyznám obracím se na vás jak nejlépe ušetřit (jednalo by se o upgrade cpu,gpu a tím samozřejmě i zk.deska,ram) momentálně mám v pc core duo e84000 3.0ghz a amd radeon hd 7700,zdroj 500w,ram 4gb,hdd 2tb a rozpočet by byl kolem 13k max 15k ale nevím co zachovat a co poslat na věčnou slávu… předem děkuji za rady

Odpovědi
Arne1

myslím žes to napsal sám. Nechat škatulu a zdroj, stávající disk použít jako datový a na systémový koupit SSD.

jáára

Kup si jen SSD, tohle PC nemá smysl vylepšovat.