Daniela179

Jak nejlépe upravit fotku a v jakém programu?

Potřebuji vylepšit pár fotek a tak se chci zeptat zda to jde nějak jinak než np.v neru (jas a kontrast).Nejde nějak zprůhlednit pozadí np.ve photofiltre ?

Nejlepší odpověď
annas

Modrá lišta s 10 stránkami stejných otázek.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­56&q=program+na+%C3%­BApravu+fotek&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Alesh

Tak těch programů je celá řada, známý je Photoshop, Paint Shop Pro aj. Problém je, že ty nejlepší SW nejsou zadarmo a hlavně laik je stejně neumí pořádně používat. Pak jsou nástroje které třeba neumí tolik, ale zase jsou pro uživatele, kteří nejsou tak IT znalý a mezi ně patří třeba ACDSee, které je spíš prohlížeč fotek, ale má v sobě i editor na zběžnou úpravu (jas, kontrast apod.). Tento SW je Trial (tuším 30denní), myslím, že pro tvé účely, jak jsem to tak pochopil, postačující. 😉

alexandra

Taky si myslím ,že nejlepší je ADSee,je jednoduchý a umí toho hodně.Hlavně klonování,a retušování,kterým jedním kliknutím dávám pryč vrásky a různé vyrážky.Je to super.A hlavně se to dělá hned v tom prohlížeči a jednoduše uložím upravenou fotku i tu originální.Jas a rozmazané fotky,otočení,o­řezání,všechno se tam dělá jednoduše.

FOX.IK

1a pouzivam photofiltre, za cela leta se mi osvedcil jako nejspolehlivejsi