JaserUpir

jak nejlepe a lehce zhubnout ?

Nejlepší odpověď
www

Lehce to většinou nejde. Zezmi si jen různé star, kolik do toho vrazí peněz a výsledek minimálně všelijaký.
Takže jíst vyváženou stravu jen v patřičném množství a pohyb!

Další odpovědi
Danča84

Dieta a pohyb, nic jiného nikdy nefungovalo a fungovat nebude. Na pilule, směsi koření, zázračné mastičky a zakuklené návody z časopisů rovnou zapomeň, jen tahají z lidí peníze – v tom lepším případě. V horším můžou i poškodit zdraví. A pak až se Ti to povede, je důležité se i dál hlídat v jídle a cvičit, abys to nenabral zpátky. Jinak se dostaví známé jojo a budeš mít víc než předtím. Věř mi, zkusila jsem si to na vlastní kůži!