Ejn

Co jíst(nebo pít) před spaním,když chci zhubnout?

Nemám moc času na cvičení,ale občas si zacvičím,tak chci se zeptat čím urychlým své hubnutí.
Děkuju za odpověd' ;)

Nejlepší odpověď
pusinka50

Dietní jídelníčky najdeš na netu, jez hodně zeleniny a max 2 kousky ovoce denně. Jen celozrnný chleba a pečivo. Žádné omáčky, knedlíky, tlusté maso, smažené maso. Pouze kuřecí či krůtí či rybu. Zádné uzeniny, max krůtí či kuřecí šunku. Mléčné výrobky – sýry s obsahem tuku do 30%, odstředěné mléko, tvarohy nízkotučné, acidofilní mléko. Luštěniny mají dost sacharidů a tím jsou kalorické, rýže má vysoký glykemický index, takže vyvolá brzy hlad, takže ikdyž je má člověk jíst, že jsou zdravé, při dietě bych je vynechala a dala přednost malým porcím brambor. Jíst 5× – 6× denně menší porce, 3 jídla a 2 svačiny (ovoce, nízkotučný jogurt).
Doplňuji:
Zapoměla jsem dodat, že dnes již specialisté povolují jíst lehkou večeři 2 hod před spaním naposledy.

Další odpovědi
venkovan

12 hodin před spánkem si můžeš klidně dát 150 g ovaru s dobře vypečenými rohlíčky či chlebem (a křenem).
4 hodiny před spaním by bylo lepší dát nějaké lehčí jídlo ( ale nezkoušej 100 g ovaru – protože je lehčí než dopoledne).
Receptů je nmnoho, ale jeden je k nezaplacení – zajít ke specialistovi aby ti zvážil tělo, vypočítal kolik je tuku, kolik energie je příjem a kolik výdej, navrhl normální jídelníček a to vše dodržovat. Hubnout neznamená hladovět – ale rozumně se stravovat.

mosoj

Méně jak 4 hod. před spaním jíst již nic. Pít můžeš jakékoliv nekalorické pití.
Bohužel pro mně to již neplatí, beru léky které to tak nějak anulují ať dělám co dělám.

terry

Myslíš, jako že se najíš a to, co sníš nebo vypiheš ti bude přes noc spalovat tuk v těle?
Večer bys měla jíst něco lehkého, např. zeleninový salát. bez majonézové zálivky. A tak dlouho před spaním, aby bylo jídlo strávené. Zelenina se spracuje mnohem dříve než maso. A třeba rybí maso mnohem dříve než hovězí či vepřové.
Pokud chceš zhubnou, projdi si mraky odpovědí již zde dříve položených.
Základem je jíst pravidelně po nejdéle 3 hodinách malé porce. Zákusky vynech.Pít čistou neperlivou vodu, průběžně celý den.

beluška

Od 12. 7. do dneš.dne mám dole 10kg a budu pokračovat dle svého nového jídelníčku, sestaveného dle rozboru mé krve. Je to úžasný, baví mne to a i když jsem již víc než mladá, necvičím, ale pohyb mám. Jídelníček je vybraný z potravin, které tvé tělo potřebuje. Moc jsem se divila co toho nesmím, ale bez chutí a hladu, absolutně, příval další energie /měla jsem jí i tak dost/. Nebyla jsem tlustá, jen už si to pěkně zakládalo po celém tělíčku. Je to ta nejlepší strava, protože je na míru. Koukni se na Cordeus metabolic balance. Také jsem to viděla u známé a okamžitě šla do toho. Perfektní.