Kai

Jak nazout lyžáky? A jak je vyzout?

Nejlepší odpověď
Lucijej

  1. Rozepnout přezky, kazyk co nejvíce vytáhnout a vložit nohut. Nejlép se mi obouvají ve stoje.
  2. Princip stejný, akorát v opačném pořadí :o)

Další odpovědi
Děda Louda

To opravdu netuším. Umím je jen obout nebo zout.

honza19hk

jako boty

Anet560

Rozepnete přesky a Kdyz je necháte chvíly před obutím v teple, nejlépe před topením boty vám povolí ( ne moc ale pomůže to :) ) pak tedy vytáhnete na maximum jazyk a vsunete nohu dovnitř když cítíte že jedna třetina nohy stojí tak sé snažíte dostat patou dolů. No a při vyzouvání se po rozepnutí přesek snažíte dostat nejprve patou nahoru a zároveň tlačíte rukama do boty do proti pohybu ;) a záleží také hodně na výběru boty jestli patří mezi ty s pevnější konstrukcí a nebo ne :))
Doplňuji:
Když necháte boty před topením tak je to myšleno :D