kablik

Jak nato, mlsouni?

Z většiny klobásků nebo párků nelze stahnout střívka (obal) jak za studena tak za tepla, málokdy jsou tak jemná že při jídle nevadí. Neznáte nato nějaký fígl, hospodynky? Nebo že bych byl jen já takový mlsoun?

Nejlepší odpověď
rybíz

Většina střívek na klobásách a párcích není určena ke stahování, pouze ty umělé.

Další odpovědi
anonym

Dřív se uvařené párky opláchly studenou vodou aby mohly jít oloupat/stáhnout. Jak je to dnes nevím, stahování je ztráta času.

verka

Někdy to nejde ani ukousnout, to máš pravdu. Ale fígl na to nemám. Mohu ale doporučit dělat párky v mikrovlnce/pro­píchat je/nebo nad párou, je to chuťově lepší, mlsoune.