TomTom40

Jak nastavit zvuk na Pc kde je OS XP.Při přehrání filmů je víc slyšet zvuk z pozadí a mluvené slovo není skoro slyšet.

repro je 2+subwoofer.Dřív to hrálo normálně a najednou se to takhle podělalo. Děkuji
Doplňuji:
dřív to ale fungovalo perfektně.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Já myslím, že je špatně zmixován film. Windows sám o sobě neumí mixovat zvuk

Zkus se podívat do nastavení zvukové karty nebo FFDShow filtru pokud jej máš nainstalovaný.

Další odpovědi
sdesigner

Urcite doporucuji prehravac KMplayer. Chyba je v tom ze film ma zvukovou stopu DD5.1 mne vzdy pomohlo stahnou si film ze zvukem DTS…je to taky prostorovy zvuk ale prehravace ho lepe namixuji do sterea. V prehravaci si najdi zvukove nastaveni a nastav vychozi zvuk na stereo. Musis se s tim pohrat. Jde jen o to ze prehravac je nastaven tak ze dava 5 kanalo do tve zvukovky a ty mas pripojene jenom dva reproduktory. Dialogovy a zadni efektovy jsou nevyuzite. Musis to dat na stereo nebo 2.1 a on namixuje vsechny stopy jen dvou kanalu. Proto doporucuju KMplayer ktery disponuje sirokou skalou nastaveni. A nevadi ze prehravas jenom Divx, moderni Divx podporuje taky prostorovy zvuk