Jak nastavit v profilu na Lidé.cz hudbu při zobrazení profilu?

Odpovědi
Ejmin

nejdřív musíš mít URL tý písničky na netu a pak ji dáš do HTML
< embed src=„SEM VLOŽÍŠ URL. NAPŘ HTTP://WWW.STRAN­KA.CZ/PISNICKA­.MP3“ autostart=„true“ type=„application/x-mplayer2“ pluginspage=„http://w­ww.microsoft.com/win­dows/mediapla­yer/“></embed >

více info najdeš v nápovědě Seznamu, a tam máš i návod na vložení písničky na net pokud nemáš nějakou na nějakém serveru.

PS. MEZI < A EMBED NA ZAČÁTKU A NA KONCI (EMBED>) JSEM DAL MEZERU ABY TO TADY NEBRALO JAKO HTML! :D

Zdroj: http://napove­da.seznam.cz/cz/nas­tenka-v-profilu.html

miney777

Buď tak, jak je napsáno výše, a nebo si najdeš server, odkud si tu písničku můžeš hodit rovnou na prosfil – třeba www.imeem.com – pod písničkou je rovnou „odkaz“ který si hodíš na profil, ale musíš si pod tím zaškrtnout autoplay…

Dandi

Musíš si vložit přehrávač do diskuze pod profilem. Chce to základní znalost HTML, nebo mrknout jak to mají jiní na profilech.

alenka901

Na lidi si mužete dávat písničky buď z IMEEM.COM nebo z DIVINE-MUSIC.NET.

Je to jenom na vás..ale já doporučuju Imeem.com,ptže tam sou ty písničky kvalitnější .Jednodušše tam zadáte písničku kterou chcete, do vyhledávače a pak si ji najdete a skopčíte (Ctrl+c) ten kod. pokud Chcete aby vám ta písnička hrála hned jak vám někdo příde na profil tak jestě zakřížkujete AUTO a pak si to skopčíte:) Kod pak jednodušše vložíte na nástěnku na lide.cz:)

Na Divine-music.net, je to vpodstatě to samý:) A ani nemusíte zadávat AUTO ptže písnička vám bude hrát automaticky:)

Attack-design

musíš znát html a pak jen nahoru vložit url adresu