martinecek2

Neznáte někdo nějaký program nebo způsob kterým bych dal do třeba 30 videí najednou intro na začátek?

Dobrý den,neznáte někdo nějaký program nebo způsob kterým bych dal do třeba 30 videí najednou intro na začátek ? :) ručně to dělat je trošku fuška..
Doplňuji:
Upravuji ve vegasu,případně bych se podřídil programu který by to uměl.. videa jsou skládána v animátoru.. ale to neřešme.. prostě se jedná o soubory ve formátu avi,mp4,wav :)

Odpovědi
Supercom

nic takového asi není…a navíc jsi ani nenapsal, do jakého programu pro editaci videí chceš vkládat intra…nebo jak to video děláš
Doplňuji:
Tak si vyrenderuj samostatné intro a pak ho vkládej na začátek.