Avatar uživatele
david22

Dá se na Facebooku zjistit, kdo si prohlíží můj profil ?

Vím, že existuje spousta „zaručených“ stránek, které mají zjistit kolik lidí(nebo kdo) chodí na můj profil, ale zdá se, že to nefunguje…
Doplňuji:
Illines> jak to myslíš „nemas zajistene pr;kodem ci heslem“ ? K tomu, aby někdo si prohlížel můj profil, není třeba se přímo nalogovat na můj facebook(ani heslo není nutné). Stačí ze svého účtu aby anonymně prohlížel účty jiných. Někteří lidé dokonce mají veřejně přístupné fotky bez nastavení soukromí..... šlo mi o to jestli neznáte ňakou utilitku, která umožňuje zaznaménávat prohlíženi mého profilu(a je přitom jedno, jestli dotičný šmírak je přidán v mých přátelích nebo ne)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Bublinnka, suaeda, zzzzz před 4422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

nedá…
všechny stránky nebo programy na tomto principu jsou podvodné…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Skeptik

Na Facebooku ne.
Pro webovou aplikaci napsanou v PHP stačí použít
gethostbyname($_SER­VER[‚SERVER_NA­ME‘]);
která by měla vrátit IP adresu přes kterou přistupuje uživatel k aplikaci. Nicméně je nutné si vrácenou hodnotu této funkce uložit buď do statického souboru a nebo do relační databáze.

Doplňuji:
Na Facebooku ne, samozřejmě pokud nejste sám vývojář této aplikace.

Upravil/a: Skeptik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Já bych řekla, že to ani zákon neumožňuje. Správce serveru nesmí sledovat a po té zveřejňovat kdo si co prohlížel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Pokud to nemas zajistene pr;kodem ci heslem ,tak ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Ne, Facebook neumožňuje uživatelům zjistit, kdo si prohlíží jejich profil. Jakékoli tvrzení, že existuje aplikace nebo nástroj, který to umožňuje, je pravděpodobně podvod nebo malware.

Facebooková politika soukromí úmyslně chrání tuto informaci, a to i v rámci jejího algoritmu pro odhalování „lidí, které byste mohli znát“. Pokud by Facebook umožňoval sledování, kdo si prohlíží váš profil, bylo by to v přímém rozporu s jeho politikou soukromí.

Pokud máte obavy o to, kdo vidí váš obsah, je nejlepší zkontrolovat a upravit své nastavení soukromí na Facebooku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
itomkova

Jde zjistit kdo byl na tvém profilu na facebooku, neboli, kdo si ho prohlížel a není to těžké..

před 3322 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek