rady74

Jak změnit internetový vyhledávač

Chtěl bych změnit intern. vyhledávač z Chromu na Windows 8,jak to mám udělat,když mi to hlásí,že nynější verze je novější a stará tam nejde.Dík

Nejlepší odpověď
chudst

S prominutim placate pate pres devate.

Par pojmu:
internetovy prohlizec: = program, ve kterem si otevirate internetove stranky; priklady prohlizecu: Mozilla, Google Chrome, Internet Explorer, Opera, apod.

internetovy vyhledavac: napriklad www.google.com, www.seznam.cz, www.atlas.cz, apod.

Windows 8: operacni system, na kterem vam pocitac bezi (resp. jeste asi nebezi, nevim ani, zda-li jeho testovaci verze jiz unikla na verejnost ci nikoliv; vy muzete mit tak maximalne Windows 7.)

Potrebuji si ujasnit: pravdepodobne myslite internetovy prohlizec (viz. vyse). Je tomu tak?

Pokud ano, jednoduse si stahnete z www.stahuj.cz dany prohlizec a je to. Nebo mate nejakou soucasnou verzi Chrome a chcete tam dat starsi verzi? Pak ho odinstalujte (Pocitac – Pridat nebo odebrat programy) a nainstalujte tam verzi starsi. (Jediny problem je s Internet Explorerem, kde je prestup na nizsi funkci slozitejsi.)

Další odpovědi
www

Snažím se otázku pochopit.. Nemyslíš náhodou IE8 ? V tom případě, jestli máš alespoň XP, jednoduše nainstalovat (systém to sám nabízí).