Muze se mi nekdo cizi koukat na fotky v profilu na facebooku,kdyz ho nemam v pratelich?

Pokud ho nemam v pratelich?A take z meho profilu ztahovat fotky deti,a vkladat si je na svuj profil na lide.cz?Muj byvaly a otec deti nekde takto sehnal tyto fotky,a ja si nepreji,aby byly nekde kde k nim ma kazdy pristup.Ja jsem si puvodne myslela,ze na facebooku moje fotky vidi jen ty lidi co znam a mam je v pratelich.A ne kdokoliv cizi,jedna se jen o mobilni prispevky.Jeho profil mam blokovan..

Nejlepší odpověď
Terryle

Podle nastavení. Změň si ho, aby tvé fotky mohli vidět jen přátelé:
Nastavení – nastavení soukromí – Vlastní nastavení – Upravit nastavení – a tam nastavíš to, co se týká fotek, aby to mohli vidět jen přátelé. Jinak jde nastavit i přístup ke každýmu albu v nastavení fotek – rozklikneš fotky, dáš Nastavení soukromí alba a u každého si vybereš, kdo je může vidět.

Ale nejlepší je fakt citlivější fotky, o kterých víš, že po nich někdo půjde, nesdílet. Do zabezpečení se může šikovnější uživatel dostat, může se Ti přidat jako přítel pod falešným jménem, může někoho požádat, aby mu fotky stáhl, nebo FB může vypadnout zabezpečení či může změnit nastavení v rámci nějaké super změny profilu :o/

Další odpovědi
hanjimka

Pokud máte společné přátele tak se k Tvým fotkám dostane jako přítel přítele.Chce to zvýšit ochranu a zakázat si v profilu a tuto možnost.Nebo a to je lepší,tam ty fotky vůbec nedávat.A přátelům je rozeslat mailem.