Zuzka-Bubu

Jak najít a sehnat 3D obrázky,které se objeví až při zaostření očí na obrázek určité drobně tištěné jakoby tapety?

3D obrázky-asi před 20ti lety vycházely v přílloze "Haló sobota"obrázky,kte­ré vypadaly jsk drobně tištěná tapeta a když člověk zaostřil oči do hloubky,objevil se plastický krásný obrázek -pkaždý týden nějaký jiný.Dají se teď takové obrázky někde sehnat,koupit,ob­jednat?Kdo pomůže,poradí?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Smode

n internetu

Pravděpodobně myslíš stereogram – stačí vyhledat v google. Taky jsme toho měli doma několik knížek a ke konci 90.let jsem si dělal i vlastní 3D obrázky ještě pod dosem v programu RDS Draw :)