jak naformátovat disk??

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nejde o systémový disk stačí ve spráci souborů (průzkumník) klepnout na ikonu disku pravým tlačítkem myši a zvolit z lokální nabídky položku „Naformátovat“

pokud chcete naformátovat systémový disk a máte k dispozici instalační disk libovolného operačního systému (ubuntu, windows, chrome, …), stačí jen vložit instalační cd/dvd restartovat počítač, tím nabootovat z cd/dvd a při instalaci nového systému nechat původní disk naformátovat.

Další odpovědi
irij

Pokud by šlo o formátování DVD disku na dvdrekordéru, protože hlásí , že nelze nahrávat pro chybný formát, tato funkce je součástí nabídky rekordéru.