Jak na ty vedra?

mam tolik prace,ze nevim kde zacit,ale diky tem vedrum nejsem scopna ani zvednout palec,

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych doporučoval takovou bouřku a déšť jako se přehnal před půl hodinkou u nás v Libereckém kraji,teď je 23°C a je příjemně.
Doplňuji:
krupobití a přívalové lijáky Vám nepřeji, ale pořádný déšť to ano.

Další odpovědi:

Zlatý

Rynku, tak to vám závidím, u nás za celý týden ani kapka, ale o pět kilometrů dál padaly kroupy, jak já záviděla, aspoň by se pročistil vzduch.... Teď máme ve stínu 32 a to je teprve 9 ráno.
Doplňuji:
Teď zjišťuji, že jsem neodpověděla na otázku. Mám pracovní povinnosti,takže celý víkend budu zavřená doma, ale vzhledem k horku mi to zas až tolik nevadí, občas kouknu tady na stránky a pak zase do papírů.. hodně piju vodu z kohoutku a vycházím ven až večer.

Zlatý

Mám tak hodného muže,že šel a od známých vypůjčil mobilní ochlazovač,když do něj nahážu led,tak chladí jako blázen. Teď ho mám právě otočený na sebe,tak to docela jde...je to zároveň i ventilace a zvlhčování vzduchu,tak je mi konečně trochu lépe.

Tak to ja taky,jenom funim a hekam,ale dnes byla v noci takova bourka a lijavec,ze ted je pod mrakem a ja snad dnes rodine udelam i obed,ktery nemeli tyden,jen same salaty,uz se vsichni tesi.
Doplňuji:
DENCO bacha na anginu!!

To ja mam v lednici studenou vodu a kazdou chvili se chodim napit.Taky se 2x denne sprchuju studenejsi vodou.A snazim se byt doma,protoye venku je to fakt k nevzdryeni.
Doplňuji:
Tady jsem jeste nasla na internetu neco.Nevim jestli to pomuze nezkousela jsem to.

http://www.prozeny.cz/…

Zlatý

Rynku, opět jste nás předběhli. Takže dnes mají podle regionální předpovědi přijít k nám v odpoledních hodinách ošklivé bouřky s přívalovými dešti a krupobitím.

Zlatý

No my Pražáci dostáváme zabrat,tady jak v peci a ani kapka.Asi nás pámbíček nemá rád.:-)

Pokročilý

pomalounku si zvykej a chod třeba ve spodním prádle hodně se sprchuj a práci si rozděluj po malích kouscích a pracuj hlavně ráno a večer a dopoledně když je největší vedro nic nedělej

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.