Zlatý

Neklesejte na mysli, už se to blíží a zase bude fajn :-)

Právě říkali v rádiu, že se do čech vrátí pětatřicítky. sice až v pátek, ale to je za chvíli. Takže nebojte, zase se ohřejeme. Těšíte se??? Já ano a móóóóóc!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zas jen pro chlapy - vrátí se pětatřicítky...
a o pětatřicátnících tam nemluvili?
Hodil by se mi nějaký,který se vrací nejlépe z rozvinuté země s vysokým kontem, / případně i s vysokou horečkou /.

Další odpovědi:

Stříbrný

PANEBOŽE to se asi uzalívám!
A jakou jsem ráno měl radost, že nemusím běhat s konví po zahradě...

Bronzový

Já už jsem klesla a víc nemůžu,ale z jiných důvodů.Mě teda vyhovuje chládek a 25 stupňů by mohlo být celoročně.Vedra mě zabíjí a teď obzvlášť.Nemohu sama jen tak do vany,tak jsem ráda,že mě tam manžel pomůže jednou za den.Já se alespoň ve vedrech sprchuji 3krát a někdy víckrát a proto je to k vzteku.O koupališti si mohu jen zdát a na slunce nesmím.Takže,když dnes prší,tak je mi veseleji a říkám si,že alespoň nepřijdu o tolik hezkých dní,kdy jsme mohli výletit.

Zlatý

Na Jesenicku má být v pátek podle předpovědi počasí až 28°C. Byla bych raději, kdyby bylo od 30°C výše. Miluji totiž vedra, léto, sluníčko a k tomu ledové nápoje. Prostě letní relaxace jak má být :-D

Bronzový

Sakra , kde pršelo ?? Jsme na jičínsku , a kde nic tu nic,jen pár kapek.Zato něco pětatřicítek tu pěkně pálilo.Jsou to staré dobré kolty z r. 69 !!

Stříbrný

Ja jsem spokojen,když je tak pěta až šestadvacet.

Zlatý

Sluníčko a teplo mám Miroslave moc ráda ale abych ti řekla pravdu ty vedra kdy je od 30°C nahoru moc ráda nemám,protože s dětma se nikám v takovém horku nedá jet na kole nebo jít na procházku.Koupat se jezdíme ale i v tych horkách na tom koupališti nebo u nás doma v bazéně je k nevydržení.Takže si vždy počkáme na 15 hodinu kdy už sluníčko tak nesvítí a pak si to koupání pěkně užívám i s rodinkou.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

Bumbesi a hadici nemáš? :-)

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.