Wyruz

Jak na nízké libido v mladém věku?

Dobrý den, píšu ohledně sexuálního problémů. Je mi 20 a mé nové přítelkyní 19. Jsme spolu pár týdnů a až na trochu hektické začátky si vedeme dobře. Jen v posteli je to zvláštní v tom, že mám problémy s erekci. Všemožné se snaží, mluví na mě s erotickým podtextem, i vzhledově je velmi atraktivní a sexy, ale mě jakoby se vytratilo libido. Ona to chápe, ale už se to tak stalo asi třikrát, když se mě pokoušela dostat do nálady. Nejzvláštnější na tom je, že když jsem byl u ní a jen nevinně jsem ji obijmal zezadu zatímco něco hledala na laptopu, najednou mě to chytlo a vyspali jsme se spolu. Ale pokaždé když už prostě ležíme a ona se začne snažit o něco, tak jakoby to vůbec nejde. To samé když jsem jí odprovodil na vlak – začali jsme se líbat a tak mě to vzrušilo, že se postavil.. Ale v posteli to prostě nějak nejde. Jako bych se dokázal vzrušit jen v náhodných chvílích.
Co se týče mě – porno se už snažím omezit na minimum, ob den si zacvičim, strava by mohla být lepší, dávám si občas studené sprchy. Snažím se být naprosto klidný a v pohodě při tom, když se jí nedaří ho postavit, jen když už je to po třetí co to nešlo? Třeba ho postavila na chvíli ale zase to spadlo. Nevíte co dělat?

Odpovědi
aliendrone

Je to podivné natolik, že bys měl kontaktovat specialistu sexuologa (předpokládám, že čím dříve, tím lépe) – tohle by mohl být dost možná i klinický projev nějakého onemocnění.

Pajka.111

Ahoj, máte některá zkušenosti s pilulkama na podporu libida https://www.a­mante.cz/aman­te-love-and-beauty/? Docela mě zaujaly, a tak by mě zajímal reálný účinek.

Sonka Pop

No, já jsem uvažovala nad nějakýma tobolkama, ale fakt jsem nevěděla, jaký koupit. Na trhu je jich fakt hodně, tak jsem moc ráda za info z vlastní zkušenosti :)