Jak na ni?

Prosím poradte...Jsem zamilovaný do jedné holky, a taky jsem s ní chodil.Ona mě po dvou měsicích nechala, ale já na ni nemohu přestat myslet.Ted je to už 3 a půl měsíce od našeho rozchodu.Mám ji říct, že jsem do ní pořád zamilovaný nebo ne?A když jo tak jak?Co takhle na holky platí?
Doplňuji:
Prý mě nechala, protože mě prý má ráda už jen jako kamaráda.Ale říkala že někdy v budoucnu třeba ještě šanci mám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak píše ReHu, hlavně upřímnost,jak k ní,tak k sobě.

Další odpovědi:

Pokročilý

Z toho co píšeš,usuzuji,že ti není více jak 18.let,ale v tomto případě bych já postupoval tak,že bych se již nikdy k žádnému ukončenému vztahu nevracel,je na to takové poříkadlo a to zní: dvakrát ohřívaná polévka je nanic a i v tomto případě ,je to zcela totožné a to mi věř,mám to vyzkoušené. Určitě jsi mladý kluk a ta ,která tě bude skutečně milovat na tebe jěště čeká a věř,že budeš jěště štastnější než-li s trouto,domnívám se,že si je vědoma toho,že jí stále miluješ a jen si s tebou hraje,neponižuj se, nestojí ti to za to,přeci nejsi ubožák,spíše jí dej ty najevo,že ti je lhostejná a že máš na víc a já pevně věřím, že máš na lepší než-li je ona,chcete trochu obobní síly ,ale vyplatí se ti to.Hodně štěstí v dalších láskách.

Zlatý

Poradila bych ti nechej to tak s tu holku se normalně bav budte kamarádi a uvidíš časem .

Zlatý

Nemyslíš, že také trochu záleží na tom, proč tě nechala? O tom se nezmiňuješ.
Myslím, že bys měl být hlavně svůj.

Stříbrný

Pro jedno kvití slunce nesvítí.

Bronzový

No vidíš,tak to ještě šance je,ale moc to nenutˇ,protože to by ji mohlo odradit.Možná kdyby tě viděla ,že se bavíš s jinýma holkama,tak by ji to k tobě táhlo víc.A nezapomenˇ,že kamarád taky rád.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.