Tropical

jak na ni prestat myslet? :(

Zdravim potrebuju radu,delsi dobu si rozumim s holkou kterou miluji, meli jsme se radi ale minuli tyden je vsechno nejak jinak,bavili jsme se min a trosku i jinak.Kdyz jsme spolu byli pit tak se radsi bavila s jinyma nez se mnou.Chapu, treba neciti to sami co ja s tim bych se dokazal smirit, ale proste na ni nedokazu prestat myslet :( uz se spolu moc nebavime par dni ale ona je furt vpohode, co si myslite lhala mi? nebo nasla nekoho jinyho? poradte :/

Nejlepší odpověď
Drap

A co se jí přímo zeptat ? A bylo by po problému.

Další odpovědi
anonym

Jenže ono to funguje trochu jinak. Bolí to, že nerozumíte důvodu, proč to tak je. Nejtěžší je přijmout myšlenku, že je to špatně a vyrovnat se s tím. Čím víc hledáte vysvětlení a snažíte se to pochopit, tím víc se do toho všeho zamotáváte. Tím víc a déle to taky bolí.
Připusťte si, že tady byly důvody, proč byste s takovou partnerkou nemohl být šťastný. Nic nepotlačujte, nic si nemalujte na růžovo. Snažte se vidět celý vztah z reálného hlediska. No a hlavně: Pro jedno kvítí slunce nesvítí.
Když nezahořknete, přebolí to, a přijde jiná.

iceT

Přestaň chodit tam,kam chodí ona,i kdybys měl omezit kontakty s přáteli,zejména s těmi,u kterých je možnost,že byste se mohli potkat.Zaměř svou pozornost jiným směrem.Ne hned hledat někoho jiného,ale zaměstnat mysl myšlenkami na něco jiného,najdi si konstruktivního koníčka.
Ona třeba mezitím mohla zjistit,že pro ni momentálně nemusíš být ten pravý a snaží se z budoucího vztahu vycouvat zavčas.
Ale nejlepší bude stejně se zeptat a hned vědět na čem jsi,než v sobě živit plané a zbytečné naděje.Pokud to neřekne hned narovinu,tak za to ani nestála.

Damiana

Promluv s ní, ať si na rovinu vyříkáte na čem jste a bude klid.
A to, že na ním stále myslíš?
Když ti někdo řekne: Tak a odteď na ni už nesmíš myslet! – uděláš to? Nesmysl! Proč bys měl? Jen tak z paměti nevymažeme ani toho, kdo nám ublížil, natož toho, kterého stále milujeme. To nejde.
Mysli si na ni, ale realisticky – s nohama na zemi. Akceptuj její rozhodnutí, že ona tě nechce (nemiluje). Ale tvůj cit ti vzít nemůže. Jen si ji přestaň idealizovat a nevnucuj se jí. Dej příležitost i jiným lidem, které jsi možná zanedbával. Koníčky, známí, jiné dívky…
Nerozebírej stále, kde jsi udělal chybu, nikoho nedonutíš, aby tě od srdce miloval a to je dobře, protože to by byla přetvářka a lež – a ne láska – o to asi nestojíš. A tvá bývalá? Byla to zkušenost, buď za ni vděčný. Když ji uvidíš v reálném světě – o zbytek se postará čas. A něco nového se dříve nebo později objeví, uvidíš.