Zlatý

Jak na křeče?

Křeče v celé noze,hodně bolestivé, jsou na to nějaké léky?Zdá se mi zbytečné jít k lékaři,můžete poradit?děkuji všem za každou radu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě zase nepřišlo zbytečné jít k lékaři... Protože jednu dobu ta bolest byla k nevydržení a nevěděla jsem, co dělat.
Lékař se mi podíval na nohu, řekl, že křečáky nevidí, takže trombóza to není a poslal mě domů.
Tak jsem začla jíst hořčík, občas vypiju decku Magnesie a častěji se hýbu. Ale jestli mi to pomáhá, asi jo, je to lepší. Křeče i bolesti nohy nejsou tak časté.
Ale rady ostatních přivítám taky :-)
Doplňuji:
* častěji se hýbu a více piju jsem zapomněla napsat.

Další odpovědi:

Zlatý

Mimo nedostatku Mg způsobuje ještě křeče nedostatek vody ( z hlediska organismu).
Zkuste zvýšit příjem tekutin bez ohledu na to kolik pijete.

Svalové křeče a křečové žíly je každé něco jiného.

Zlatý

Měl jsem křeče snad v celém těle,díky rady,kterou jsem získal na internetu,jsem používal hořčík jak ve formě volně dostupných léku,také pitím minerální vody,která obsahuje hořčík a světe div se,popíjím preventivně pivo,který ten hořčík také obsahuje a musím zaklepat na dřevo,již spoustu měsíců se křeč neobjevila.

Pokročilý

Ségře doktorka řekla, že křeče jsou způsobeny díky nedostatku hořčíku a doporučila jí pít Magnesiu :)

Stříbrný

Možná kvalitní masáže.Ale lékaře jistě není zbytečné vyhledat.Křeče mohou signalizovat nějaké onemocnění!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.