Chmelican

Jak na dálkový vztah?

Chodím s jednou slečnou, která je ode mě vzdálená přes 100 km a navíc bydlí ve vesnici. Jezdím za ní průměrně 2× měsíčně. Znám jí z tábora a moc se máme rádi. Najde tento vztah dobrou cestu k tomu aby jsme se aspoň v budoucnosti viděli víckrát a nebo ještě líp, dokonce by jsme spolu bydleli. Dá se jí dálkově potěšit než jen psaním na chatu?

Nejlepší odpověď
Kelt

Newtonův zákon přitažlivosti působí mezi libovolnými dvěma tělesy. Přitažlivost klesá se čtvercem vzdálenosti, ale rozhodující je ta konstanta, která závisí na tom, co máte trvalé. Nezáleží na tom, jak často se vidíte, píšete si, komunikujete – to můžete přes Skype. Je dobré, že máte plány, jak spolu žít, tak držím palce, aby vám to vyšlo.

Další odpovědi
aliendrone

Má zkušenost říká, že je to slabota s malou pravděpodobností na „budoucí vyhlídky“. Kepler PRÝ dokonce tvrdí, že „vztah na dálku“ nemá cenu a přestěhoval ledničku do ložnice. ;) :D :D

elkon

To záleží na vás, trvale dlouhodobý vztah nefunguje. Když chcete být sobě blíž, musíte pro to něco dělat. Nikdo to za vás nevyřeší.

nyjono

Jak píše elkon. Dlouhodobě to nefungue.
Nevím, kolik vám je, ale 2× měsíčně není moc často.
Pokud máte práci a školu za sebou. zkuste si najít něco ve stejném městě.

vert

Vztah na dálku je v pořádku, ale nemá dlouhého trvání, jelikož vás dojíždění a absence jeden druhého přestane bavit. Dobré je se sestěhovat, prý nejlépe po roce. A dálkové potěšení ? …tak to vážně netuším.