Jak na akné, které se dělá na jednom a tom samém místě, vždy na chvíli zmizí a potom se opět objeví?

Dobrý večer, myslím, že to trápí hodně mladistvích chtěla bych se zeptat jestli nemá nějaké zaručené zbraně proti tomuto problému. (Mě konkrétně se dělá na jednom a tom samém místě, vždy na chvíli zmizí a potom se opět oběví). Děkuji za odpovědi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neni žádný zaručený prostředek. U každého to může být jiné. U většiny lidí to spolehlivě odstraní až čas.

Další odpovědi:

Stříbrný

Vepište odpověď... http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Zaručené zbraně neexistují. Kdyby existovaly, tak by nikdo s akné neměl problémy.

mě pomáhalo droždí :) a také určitě čistá voda a zdravá strava

Bronzový

Je to hodně o stravě, životním stylu a psychické pohodě. Akné se často zhoršuje při nějakém stresu, nebo jiných negativních stavech. Pro zlepšení akné je dobré omezit smažené, hodně solené, nebo kořeněné jídlo. Zhoršovat stav můžou i sladkosti a hlavně čokoláda. Hlavně mléčná. Sice se jednu dobu psalo, že čokoláda na to nemá vliv, ale já bych řekl že je to individuální a u hodně lidí na to vliv může mít.
Bohužel jsem lidé, kteří na to trpí více než ostatní. Patřil jsem k nim. I dnes kdy mi táhne na třicet, mám po něm stopy a tu a tam nějakej neplech vyraší, ale s věkem se to i tak hodně zlepšilo. Jinak bych řekl, že všelikajký kosmetický patlaniny jsou většinou k ničemu. Akorát to stojí prachy a na kůži to může mít spíše negativní vliv. Změnit se to dá hlavně tou životosprávou. Jinak se rozhodně nedoporučuje sahat si na to, nečistoty na rukách mohou stav zhoršit. Holky to mají asi složitější, ale podle mě je nejlepší mýt si obličej prostě jen vodou. Nejlépe vlažnou. Sice se říká, že teplá nebo horká voda odmašťuje a tím pádem čistí obličej, jenomže kůže potřebuje maz aby zabránil nečistotám dostávat se dál do kůže.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.