Arcimozek

Jak můžeme my, spirituálně svobodní, pomoci chlípníkům typu zjentek se zachránit ze spárů frivole?

Pokud je tu někdo spirituálně svobodný jako já, nebo se tomu ji podle mého učení přibližuje, nevíte, jak hříšníkům jako je můj přítel zjentek pomoci se spirituálně osvobodit a stanout na prahu nového, lepšího života? Protože já už nevím. „Kolega“ je podlě mě dobrý člověk, ale holduje „zadečkům“ a bůhví čemu dalšímu. Je to ponuré. On by jistě ve svém životě dokázal ještě hodně věcí, neboť je podle mě teprve na začátku své cesty, tipuji ho na „puboše“.

Nevíte, jak obecně frivolníkům pomoci vylepšit svoji psýchu, jak je vysvobodit ze spárů tělesnosti?

Vím, co to obnáší, já sám jsem byl takový, ale poté, co jsem přežil útok nožem, jsem si uvědomil, jaké jsou skutečné hodnoty, co je nutno dělat, aby byl člověk v tomto nesvobodném světe svobodný. Chci lidem jenom pomoci v nalezení sebe sama a vesmírné pravdy.

Budu rád za slušné komentáře. Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč chceš někoho zachraňovat? Podle mne bys měl zachránit sám sebe a tobě podobné, a zbavit se nesmyslných blábolů jak v otázkách a odpovědích a nebo přejít na jiné stránky. Čemu Zjentek a nebo někdo jiný holduje, je pouze jeho věc a tvoje zbytečná starost.

Další odpovědi
VaclavZeman

Ano, jsem spirituálně svobodný. Chudák zjentek. Kchhhhhhhhh

zjentek

Arcimozku, nad tvou vznešenou otázkou jsem se samo sebou hluboce zamyslil i já, probuzený k bludšímu uvědomění. Snad tě nezklamu, ovšem vše je docela jinak. Totiž já když se dostanu do přímého kontaktu s úzkým, drobným, rozkošným zadečkem, mé uvědomění se naopak náhle otevře do nevídaných rozměrů a má schrana, myself, celá má vesmírná bytost, za pomoci propojení se zmiňovanou matérií, v těchto okamžicích zažívám tu čest/výsadu/poslání propojit uvědomění v celé své síle s univerzem okolo své schrany a jeho prostřednictvím pak jeho vlastní moudrá „sdělení“ předávat dále překrásným bytostem, přičemž úzké, dokonalé, oblé matérie zde slouží pouze coby jakýsi most, coby transformátory, a­le…

Pro tebe arcimozklu mám také jedno sdělení, považuj prosím jen za jakýsi střípek do tvé vlastní skládanky probouzení: Poslechni si prosím video v čase kdy odkaz začíná a sleduj několik málo sekund, až k času 28:55 (zde vyšší bytost skrze jakousi lidskou bytost promlouvá přímo k tobě).

https://youtu­.be/2j7psZRew­nk?t=1682

Nechť na tvé cestě probouzením tě provází jen dobré a universum nechť spojí síly v pomoci, abys cestou krásu probuzení nekonečné hloubky skrze rozkoš, nepošlapal a nechť i tobě je dáno také trochu/kousek ochutnat. Děkuju.

cappuccino

Panove, vase vymena nazoru mi prijde jako halloweenska zabava duchu nad hrobem:)

da ny

Spirituálně svobodní, zpravidla ví, že nevyžádaná pomoc, je marná, zbytečná!!!

Nikomu, bez jeho přání, odhodlání, rozhodnutí ke změně, je nesmysl něco nutit.
Hlavní zásada: přestat nutit někomu svou představ/přání.
Vy tady nejste proto, abyste někoho vylepšil, vysvobodil.
Ve Vašich silách není „pomoci lidem, v nalezení sebe sama. Vesmírnou pravdu už vůbec ne 😉
Kdo se má podobnou cestou vydat, nalézt, cestu si nejde sám. Každý člověk není vhodným objektem…..
Ať si každý holduje, čemu chce (pokud někoho neomezuje, neubližuje, ať se třeba postaví na hlavu).

Disraeli

Chemickou kastrací a vymýváním mozku. 😁
Někdy by stačilo jen pověsit za koule do průvanu. Špinaví hříšníci. ;)

Disraeli

Máš tam hned v úvodu textu chybu, docela zásadní. Možná ses upsal, možná spletl, ale má to být spíš:
„Pokud je tu někdo vymytý jako já,…"

Arcimozek

Synu, není hned nutno urážet, nebuďte jako mísní úzkoprsec „elkon“, neklesejte na jeho nuznou úroveň.

Disraeli

Tati?