zjentek

Jak mohu stimulovat svou atrofovanou šišinku, abych dosáhl ještě intenzivnějšího osvícení Vesmírem?

Jak mohu stimulovat svou atrofovanou šišinku, abych dosáhl ještě intenzivnější záře spojené s probuzením k té nejhlubší existující hloubce?

Da ny, děkuji, jsi moc milá. Ovšem při spojení s celým Vesmírem hraje šišinka nepostradatelnou úlohu. Prakticky bez ní není spojní možné. Pak není možné ani probuzení k tomu nejhlubšímu uvědomění, tedy hloubce. A bez hloubky není záře. Anténa i vysílač musí být ve 100% formě, stavu jasného zření, který dokáže blokovat pouze nezřízený život plný frivolností, nechutných vášní a pomíjivého mamonu. Věz, pokud se zjeví můj Přítel Arcimozek, thesis jistě dotvrdí, neboť za mnou on jediný toto břímě také cítí, on jediný ví, poté, kdy díky souhře drobných náhod uzřel cestu a začal na ní zářit, neboť on vysílá i přijímá, neboť také on je Vesmír. Děkuju.

Nejlepší odpověď
OSHO

Klasická hudba ve sluchátkách

Další odpovědi
da ny

Aktivace epifýzy prostřednictvím zvukového dopadu na tělo.
„Dříve se například podle řeckých filosofů předpokládalo, že šišinka je jakýmsi „odtokem“ pro vnitřní myšlenky a vzpomínky.
filosof René Descartes ve svém psaní „Umučení duše“o epifýze. Věřil, že tělo a duše se spojí v epifýze, že epifýza by měla být chápána jako určitý přechod od mysli k motorickým dovednostem těla a od smyslového systému zpět do mysli“
https://talk.y­ouradio.cz/po­rady/spiritual-talks/936-hz-aktivace-epifyzy

Chceš snad lépe spát (melatonin), snít?
Co kdybys potrénoval/pro­budil, své třetí oko:
;)

elkon

Zdá se, že i pro psychiatra budeš velký oříšek.