Katru7

Jak mám přemluvit rodiče,aby mi koupili pejska?

Ahoj,vím,že se tady ta otázka objevuje hodně,ale nic mi nepomohlo. Strašně bych si přála pejska.Máme velkou zahradu,ráda bych se o něho starala,ale rodiče mi ho nepovolí.Mám 12 roků a starat se o něho postarám,,,Nevíte jak je mám přemluvit?. .. .díky

Nejlepší odpověď
bolak

Já myslím že už si to prokaučovala. Pokud něco po rodičích chceš, tak univerzální strategie je ta, že jim řekneš, že chceš něco jinýho.

Příklad..chci-li psa, nesmím říct že chci psa, protože podívej ja to dopadne.

Katru7: mamííí já chci psa
Máma Katru7: NE! žádnej pes nebude!

..no a nakonec ti místo psa koupěj třeba kružítko na hraní, abyste se s bráchou mohli pošťuchovat, nebo ti dá nafukovací balónek s nočního stolku..

Ty musíš chtít něco jako hrocha, sklípkana nebo jednovatýho hada. A brečet, přemlouvat a vzlykat, furt se válet v posteli a nosit domů špatný známky, a mámě posílat z anonymního emailu odkazy na roztomilý videa se štěňátkama > http://www.lou­pak.cz/video/ze-sveta/5929-stene-vstava až konečně kapituluje a řekne „Tak ty jedovatý pavouky teda ne, ale můžeš si vybrat štěně“.

Další odpovědi
www

Stačilo se podívat při pokládání otázky do nabízených možností:
Doplňuji:
Nesmíš být promiň, líná číst !!

Zdroj: Jak mám přemluvit rodiče,aby mi koupili

Kašli na psa, má to dneska každý a je to doslova na h…

bubukaa

Skus mamince nebo tatínkovi (přemluv jednoho z nich a toho pak nechej aby se domluvili) vysvětlit že jdi už velká holka a že se o pejska dovedeš starat, že třeba místo kapesného nebo z kapesného budeš přispívat na jeho krmivo, že ho budech chodit pravidelně věnčit a tím se vyvenčíš i ty. Možná si najdi i určitého pejska. Přečti rodičům jak je skvělý, že toto plemeno není náročné atd. V žádném případě ale nedělej hysterické scény, neurážej se a nenadávej bud milá. Chce to čas…

anonym

ukazte katrus rodicum ten odkaz od bolaka .. to video by obmekcilo snad i zdejsiho
Trautenberka … !

  • iv-