Avatar uživatele
USAonly

Jakého pejska si koupit?

Před půl rokem mě umřel pejsek-jorkšírek. Tentokrát bych chtěla něco většího na dvorek. Nejlíp nějakého dobrého sportovce protože celá rodina každý den sportujeme. Za každý nápad děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem skoro zděšená z odpovědí které máš tady v nabídce.Bez ohledu na momentální módu a trend vyber si z z nabídky plemwen to,které budeš považovat za to pravé pro sebe.Vyber si zkušeného chovatele štěňat s PP-tzn.někoho,kdo se se chovem tebou vybraného plemene zabývá čistokrevně a úspěšně minimálně několik let a kup si štěně.A dobře ho vychovej!…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lucy96

labradorský retrívr! :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tonie

Mě osobně se teda strašně líbí irský setr a a pak taky strašně moc výmarský ohař ^^ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babsi

Bígl je skvělý pes pro rodinu, pokud máte starší děti, kupte si foxteriéra(nemá rád menší děti). My máme drsnosrstého jezevčíka je to sportovec větší než naše celá rodina dohromady.
Ale jestli máte hodně velikej dvorek, tak pro rodinu se hodí retrívr, protože miluje děti a dá se snadno vycvičit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

My máme už půl roku Saluku (perský chrt) je to opravdu skvělá fenka. Ale nákladově je trochu dražší, ale stojí za to. Pořád s ní běháme po zahradě i mimo ní… A plánujeme s ní chodit na výstavy a chrtí dostihy. :)
http://www.sa­luki.cz/?uvod
Je hodná, poslušná a všude kam s ní jdeme, tak nám jí všichni chválí. A taky má významný rodokmen, několikanásobnou šampionku matku i šampiona otce. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Husky je krásný pes. Nebo vlčák, či ovčák…

Labrador je podle mě ale nejlepší, je dobrej i retrívr, ale labrador vyhrává!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jak sportujete?
Kamarád má Rhodéského ridgebacka a jezdí s ním na kole.
Je to hodný a vychovaný pes.
potřebuje svou smečku (rodinu).

Také nevíme, kde bude mít své místo, jestli doma, nebo venku v kotci a boudě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Také jsem pro labrouše nebo bíglíka, jsou to mazlíci, ale ne lenoši.
Ad Ondra07: Moc se mi líbí, jak vychvaluješ vaší psí slečnu, hezké. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hihi

Má babička má novofundlanského psa a furt běhá po zahradě a je aktivní milí na děti akorát trochu slintá.
Slintá málooooo!!!!!!!!!!! =)=)=)=)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarushe

Podle toho kde bydlíš ,jestli bydlíš v panéláku a chodíš na klidné rocházky doporučovala bych třeba jorkšíra nebo něco podobného ale jestli bydlíš v domku se zahrádkou a hodně ráda běháš je nejlepši bordel kolie nebo vlčák a tak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

Já bych doporučovala borderkolii. Ty jsou opravdu učenlivé a sport zbožňují.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Poslední dobou se hiodně rozšířila border kolie, ale třeba nějaký retrívr – zlatý, labradorský, flat coated… – nebo ohař – krátkosrtý, dlouhosrtý,… – může také vyhovovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek