Jakého pejska si koupit?

Před půl rokem mě umřel pejsek-jorkšírek. Tentokrát bych chtěla něco většího na dvorek. Nejlíp nějakého dobrého sportovce protože celá rodina každý den sportujeme. Za každý nápad děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jsem skoro zděšená z odpovědí které máš tady v nabídce.Bez ohledu na momentální módu a trend vyber si z z nabídky plemwen to,které budeš považovat za to pravé pro sebe.Vyber si zkušeného chovatele štěňat s PP-tzn.někoho,kdo se se chovem tebou vybraného plemene zabývá čistokrevně a úspěšně minimálně několik let a kup si štěně.A dobře ho vychovej!...:D

Další odpovědi:

labradorský retrívr! :)

Pokročilý

Mě osobně se teda strašně líbí irský setr a a pak taky strašně moc výmarský ohař ^^ :)

Pokročilý

Bígl je skvělý pes pro rodinu, pokud máte starší děti, kupte si foxteriéra(nemá rád menší děti). My máme drsnosrstého jezevčíka je to sportovec větší než naše celá rodina dohromady.
Ale jestli máte hodně velikej dvorek, tak pro rodinu se hodí retrívr, protože miluje děti a dá se snadno vycvičit.

Bronzový

My máme už půl roku Saluku (perský chrt) je to opravdu skvělá fenka. Ale nákladově je trochu dražší, ale stojí za to. Pořád s ní běháme po zahradě i mimo ní... A plánujeme s ní chodit na výstavy a chrtí dostihy. :)
http://www.saluki.cz/…
Je hodná, poslušná a všude kam s ní jdeme, tak nám jí všichni chválí. A taky má významný rodokmen, několikanásobnou šampionku matku i šampiona otce. :))

Bronzový

Husky je krásný pes. Nebo vlčák, či ovčák...

Labrador je podle mě ale nejlepší, je dobrej i retrívr, ale labrador vyhrává!!

Zlatý

Jak sportujete?
Kamarád má Rhodéského ridgebacka a jezdí s ním na kole.
Je to hodný a vychovaný pes.
potřebuje svou smečku (rodinu).

Také nevíme, kde bude mít své místo, jestli doma, nebo venku v kotci a boudě.

Zlatý

Také jsem pro labrouše nebo bíglíka, jsou to mazlíci, ale ne lenoši.
Ad Ondra07: Moc se mi líbí, jak vychvaluješ vaší psí slečnu, hezké. :-)

Má babička má novofundlanského psa a furt běhá po zahradě a je aktivní milí na děti akorát trochu slintá.
Slintá málooooo!!!!!!!!!!! =)=)=)=)

Podle toho kde bydlíš ,jestli bydlíš v panéláku a chodíš na klidné rocházky doporučovala bych třeba jorkšíra nebo něco podobného ale jestli bydlíš v domku se zahrádkou a hodně ráda běháš je nejlepši bordel kolie nebo vlčák a tak...

Pokročilý

Já bych doporučovala borderkolii. Ty jsou opravdu učenlivé a sport zbožňují.. :)

Bronzový

Poslední dobou se hiodně rozšířila border kolie, ale třeba nějaký retrívr - zlatý, labradorský, flat coated... - nebo ohař - krátkosrtý, dlouhosrtý,... - může také vyhovovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.