mikik

Jak léčit neuropatii nohou?

Prosím o radu mám neuropatii 2 stupně, noha mi otéká¨a otékají mi prsty.Mám nemocné ledviny .Nemohu všechny léky užívat.Existují nějaké byliny nebo homeopatika? Předem děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
marci1

Zkuste si přečíst článek : http://masaze-dana.cz/blog/ne­uropatie-2/

Další odpovědi
mosoj

Pokud ji již jednou máš , nezbavíš se ji. Je to degeneretativní onemocnění.
na ledviny doporučuji bylinnou směs od známé léčitelky Paní Kamenické ( radnická bába). V Her Biu koupíš již namíchaný čaj s názvem „Zlatobílka“.
http://www.por­talplzen.cz/her­bio-spol-s-r-o/

Na to neuropatii, cokoliv co rozšiřuje žíly a nohy neustále promašťovat , stačí modrá indulona.
Doplňuji:
Ještě vitamín B ( celý komplex) + hořčík. Ideální jsou injekce B12, B6.

bolak

Mosoj má v podstatě pravdu, ovšem obecně se nedá říct jestli ti to béčko nějak pomůže, ono záleží taky na tom čím je ta neuropatie způsobena, a jestli je selhávání ledvin důsledkem a nebo příčinou zmíněných potíží, což jsi neuvedl.

Když sem hodíš krevní testy, tak i z toho se dá lecos vyčíst, ale spíš se na to zeptej těch všech mudrců ke kterejm chodíš, předpokládám klasický kolečko neurologie-urologie-nefrologie-praktik