dust8

Jak jste připraveni na Vánoce?

Odpovědi
Drap

Přiměřeně, stejně jako léta minulá.

zbyndo

V obchodných centrách a v reklamách sú Vianoce už dobre 2 mesiace, ani neviem, kedy budú naozaj. Bohužiaľ je to už o inom, ako si spomínam ako chlapec. Je mi to ľúto. Inak dodržím tradíciu, skúsim pokoj na duši, či ma pustia pozrieť na Ježiška, neviem, asi nie, stromček bude, a štedro večerný stôl, kapustnička, oblátky s medom, rybka a šalát. Na to nejakú veľkú prípravu netreba. Múdri ľudia vravia:sú Vianoce, buďme k sebe vludni, milí, buďme si bližší. Ja sa pýtam márne, prečo nie celý rok? Tak všetkým vám želám šťastné a veselé, a buďme k sebe milí po celý rok.

Pepa25

Cca na 90 %, tedy úměrně tomu, že dnes máme 4. neděli adventní …

quentos

Výborně.

cochee

Proč bych se na ně měl jako připravovat? Ať jdou celé vánoce do WC.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.