Avatar uživatele
jirka F

Uživáte si dnes klidu a míru, uvolnění a odpočinku? Nebo naopak jste i dnes aktivní?

Co se mě týká: občas jdu na procházku ven. No a jinak pohoda a klid, na večer už je ve špajzu připravena medovina a losos.

PS: Jinak přeji,také všem na tomto serveru veselé Vánoce a fyzickou a duševní pohodu.

zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/cs/v%C3­%A1noce-v%C3%A1no%C4%­8Dn%C3%AD-stromek-sv%C3%A1tek-2928142/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, ivzez, Kepler, nyjono, aliendrone, EKSOT123 před 1971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Odpoveď byla označena jako užitečná

No … aktivní s mírou a klid a pohoda je taky.
A … všem zúčastněným přeji také klid, mír a pokoru. A pohodu.
A také příjemný Štědrý večer. Aby byl opravdu štědrý. A víme, že to není jen o těch zabalených dárcích 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jako prduch si užívám klid a pohodu každý den, vyjma těch nečetných dnů, kdy jsem v práci. Dopoledne jsem si udělal procházku do sámošky, ale urychleně jsem se z toho hrozného počasí vrátil domů na horký grog. Tak si taky všichni užívejte sváteční pohodu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jo, i já přeji všem klidu a tu míru uvolnění taky.

Co se mětýká, tak jsem si udělal taky medovinu. Do kubánskýho rumu jsem dal stejným dílem medu a vydaiquiroval jsem to celé ščávou z citrónu… ščastný a veselý Ščedrý den!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jsem aktivní ažaž.
Taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Na mě moc práce nezbylo, takže se po čase tak trochu nudím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jasně! Typická „vánoční pohoda“! Právě se usilovně skrývám – víš co to je, když se 5 ženskejch sejde a KAŽDÁ „organizuje“? Vzpomínám na otce – jemu stačilo jen hrozivě se zmračit a všechny babuchen se vyděšeně rozlétly jako když pustíš čokla do houfu slepic. A to jsem na tom ještě dobře než např. mladší generace – chudák synovec nahoře lítá jak hadr na holi! :)

Takže přeji všem VYJÍMEČNĚ > ALLES GUTE a hodně dárků! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: to znám, rodinná pohodička. Otec rodiny řekl: co sa furt řehníš jak hňup a děláš bordel?! Vánoce jsou svátkem míru a pohody, tak toho hned nech! Nebo ti jednu lištím!

před 1971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek