jirka F

Uživáte si dnes klidu a míru, uvolnění a odpočinku? Nebo naopak jste i dnes aktivní?

Co se mě týká: občas jdu na procházku ven. No a jinak pohoda a klid, na večer už je ve špajzu připravena medovina a losos.

PS: Jinak přeji,také všem na tomto serveru veselé Vánoce a fyzickou a duševní pohodu.

zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/cs/v%C3­%A1noce-v%C3%A1no%C4%­8Dn%C3%AD-stromek-sv%C3%A1tek-2928142/

Nejlepší odpověď
nyjono

No … aktivní s mírou a klid a pohoda je taky.
A … všem zúčastněným přeji také klid, mír a pokoru. A pohodu.
A také příjemný Štědrý večer. Aby byl opravdu štědrý. A víme, že to není jen o těch zabalených dárcích 🙂

Další odpovědi
Kepler

Jako prduch si užívám klid a pohodu každý den, vyjma těch nečetných dnů, kdy jsem v práci. Dopoledne jsem si udělal procházku do sámošky, ale urychleně jsem se z toho hrozného počasí vrátil domů na horký grog. Tak si taky všichni užívejte sváteční pohodu!

zjentek

Jo, i já přeji všem klidu a tu míru uvolnění taky.

Co se mětýká, tak jsem si udělal taky medovinu. Do kubánskýho rumu jsem dal stejným dílem medu a vydaiquiroval jsem to celé ščávou z citrónu… ščastný a veselý Ščedrý den!

quentos

Jsem aktivní ažaž.
Taky.

hapiky

Na mě moc práce nezbylo, takže se po čase tak trochu nudím.

aliendrone

Jasně! Typická „vánoční pohoda“! Právě se usilovně skrývám – víš co to je, když se 5 ženskejch sejde a KAŽDÁ „organizuje“? Vzpomínám na otce – jemu stačilo jen hrozivě se zmračit a všechny babuchen se vyděšeně rozlétly jako když pustíš čokla do houfu slepic. A to jsem na tom ještě dobře než např. mladší generace – chudák synovec nahoře lítá jak hadr na holi! :)

Takže přeji všem VYJÍMEČNĚ > ALLES GUTE a hodně dárků! :)

Kepler

alien: to znám, rodinná pohodička. Otec rodiny řekl: co sa furt řehníš jak hňup a děláš bordel?! Vánoce jsou svátkem míru a pohody, tak toho hned nech! Nebo ti jednu lištím!