Avatar uživatele
annas

Jak jste na tom vy?

Čeští muží prý tloustnou, zatímco ženy si naopak drží svou váhu. 63 % mužů trpí nadváhou, u žen je to jen 46 %.
Jste to, co jíte?
Doplňuji:
Ač nerada, ale ptám se vás, takže bych se měla odhalit.

170 cm – 70 kg.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 16Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, panenka, annas, anonym, Jahoda, anonym, chucky, vagra, aramah, rynek878, Neguš, anonym, iceT, lilibou, anonym před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Posuďte sami,moje míry: 186/92,jo a 62 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

186/85. Jen svaly a šlachy. Neuvěřitelně pružné,samozřejmě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

asimám štěstí už deset let jsem na stejné váze 55kg,za to manžel nějak roste do šířky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

178cm,85–86kg,62let.
Ta kila navíc jsem nabral asi před 22 lety,kdy jsem přestal kouřit.
Chtěl bych cvičit,ale moje lenost nad mým chabým chtěním, úspěšně vítězí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jsem na dietě: váha63kg, měřím 155. 56let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já měřim 174 a váha 78.Jinak přeji všem hezký den a pohodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Snazim se na sych 52 let,delat co muzu,mirna nadvaha,ale dat si opravdu ceskou klasiku,knedlo zelo ,svickovou s peti,atd. tak to neodolam,priznam se,ze ta zdrava strava pro me moc neni,a proto to je tak ,jak to je.162 cm a 67kg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Tak našedomácnost je pravý opak.Manžel po měsíci mateřské "dovolené"shubl osm kilo.No a já se potýkám už čtvrtým rokem s obezitou.Smutně musím přiznat míry 170cm/85kg.Manželmá taky nadváhu,ale mě se líbí a doufám,že už nezhubne 196/105.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No ja nevim zda se mam pochlubit,ale laka mne rict,ze mam 57 vysku 156 a vahu 55,uz 9let a jsem vsezravec.Pred tim jsem byla jeste lehci,ale to jsem sportovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

vy tu jste všichni vysocí , to já jsem prcek, 154cm/68kg/55­let,jsem jaká jsem,mému Jiříkovi se líbím, kdybych prý zhubla tak neuvezu kolečko hnoje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Není to jenom o jídle je to hlavně o pohybu.
Dokud jsem mohl kondičně běhat bylo to dobré ( naběhal jsem tak 200 km měsíčně- skončil jsem běhat v 52 letech). Jakmile mi to zdraví nedovolilo začalo to s mojí váhou jít pomalu s kopce. Na druhé straně stále udělám kotoul,lezu po střeše a
bez problému se hýbu, „pouze“ mě kvůli nemoci bolí svaly.
Je to také o genetice. Moje žena po přechodu
mohla dělat co chtěla a stále přibírala. Přitom ji téměř nevidím jíst.
Také jsem asi před pěti lety dokázal zhubnout o 13 kg, bohužel jsem to neudržel a teď se můžu stavět na hlavu ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Nejblíž je mi rynek.protože já mám 178/96 a 62 let a tak mám stále co dohánět.Potřeboval bych váhu(hmotnost)stáh­nout alespoň pod 90 kg,ovšem není to jednoduché,vždy jsem byl dost „rozežraný“,chutná mi téměř vše a pohybu moc nemám a přitom,podle mne,je pohyb nutnost.Zdravím všechny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Mé propozice 182cm, 99kg, 49let
Ale díky deformaci postavy sportovní činností mám konfekční velikosti kalhoty 47, ale košile nebo bunda 53, takže si tlustý opravdu nepřipadám (spíše tak trochu hranatý).
Jen ten „pivní mozol“ se začíná pomalinku klubat…, ale opravdu teprve začíná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já se svou váhou chlubit nebudu, protože nemám čím, ale vidím, že tady máme pěkně stavěné chlapy. Žádní chcípáci. Škoda, že je není vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

175/66
Ale nemám tušení,jak se mi to daří takhle udržet, mívám záchvaty žravosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

hlavně si myslím že žana chce byt proo muže pořad hezka i po nekolika letech manželství a tak se pro to snaží něco dělat,zatím co muži si řeknou že už mají ženu jistou tak proč by se jí měli líbit a kaslou na udrzovaní postav..hlavne ze jim chutna:)a ženy taky ocení když muž vsechno spapa..

me se taky líbí víc baculatí než kostry..a taky nejsem modelka mam 162cm,63kg..zatim v norme ale k nadvaze mi chybi už asi jen 2kila nebo tak nejak..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek