Karelcz

Jak funguje v Game of Thrones oživení?

Ve druhém díle šesté série, čarodějnice oživí postavu která byla mrtvá na následky bodnych ran.

Udělá tam nějaký rituál, pár kecu a to je celé. Tedy nevypadá to na něco náročného anebo neobvyklého. Je to ve světě GoT běžné? Jak často se to používá?

Protože ten rituál vypadá lehce, tak je tam možné teoreticky oživit každého? To je nějaký divný. Pak nikdo neumře. Vždy ho oživí a hotovo.

Děkuji

Nejlepší odpověď
Adula.57

Myslím že to tam ta Rudá žena vysvětluje. Říkala, že je to hrozně těžký kouzlo, u kterýho není jistý výsledek. K tomu se z Jona Snowa mohl stát nemrtvý.

Další odpovědi
BANAN93

Tak ona to tam řiká, že myslela že ten její „pán“ chce aby pomáhala tomu jak padl při obléhání toho hradu – jak ho setla ta rytířka.
Pak se čarodějka sama divila, že „pán“ ho vrátil zpět, že asi předchozí výběr svého vyvoleného nebyl přesný..... (každého asi neoživí :D ) větší psycho je ta Arya Stark :D